Zámer Učenia Pohybu má Zmysel keď je Spätná Väzba

Čo povedali o Cvičení v Centre

        Stáli členovia, ľudia ktorí hľadali pomoc, aby sa mohli ďalej vyvíjať                  a kráčat svojou cestou

Rišo

33 r., 3 roky praxe

Prečo prišiel : zdravotné problémy (vysunuté platničky). Čo ti dal Zdravý Pohyb : pomohol mi vrátiť sa do života, vysporiadať sa s posunutými platničkami a umožnil mi opät trénovať skoro ako predtým, tiež mi odkryl novú dimeziu mojho vnútra. Centrum Zdravého Pohybu Kosice odporúčam všetkým, ktori hľadajú vedomý pohyb kvôli rehabilitačným a zdravotným problémom ako aj ľuďom, ktorí majú záujem ísť do hĺbky pohybu a do svojho vnútra. Profesionálny prístup, výborne vybavené centrum v centre mesta, príjemná atmosféra.

Kristína

21 r., 4 roky praxe

Prečo som prišla : Bola som zvedavá, o čom ten "vedomý pohyb" vlastne je, a takisto som chcela vyskúsšať iný pohyb/šport aký som vykonávala dovtedy. Čo ti dal Zdravý Pohyb : Uz od prvej hodiny som vedela, že som na správnom mieste - vnútorný pokoj, vedomý pohyb, uspokojenie mojho "fyzického" tela, to vsetko som nasla v Centre Zdravého Pohybu. Aj keď som nemala žiadne evidentné zdravotné problémy, naučila som sa vnímať a počúvať svoje telo, chápať ho ako celok, začala som pohyby vedomého pohybu prevádzat do bežného života. Je to príjemný pocit, ked viete zvládnuť nie celkom ideálne situácie ako emočne, tak načúvaním vášho fyzického tela. 

Zuzana

32 r., 4 roky praxe

Prečo som prišla? Centra Zdravého Pohybu som prišla, pretože som sa opäť chcela venovat vedomému pohybu a pomôcť svojej chrbtici inak ako liekmi :) Zároveň som hĽadala miesto, kde by som mohla v sebe objavit vačšiu silu a zároveň pokoj. Co mi dal Zdravý Pohyb ?Dal a stále dáva vnútorný POKOJ a SILU :) Vedomý Pohyb v tomto centre je špecifický s individuálnym prístupom cvičiteľky, ktorá ozaj dbá na správne prevedenie jednotlivých pozícií. Cenim si jej flexibilný prístup k ľuďom pri individuálnych zdravotných problémoch. Vedomý Pohyb v centre by som odporúčala každému, kto pohybom začína (no nielen začínajúcemu ;)), aby sa naucil správne, detailne a vedome pracovat s vlastným telom. Evka, som rada, ze som prisla práve do Tvojho centra :)

Oľga

54 r. 6 rokov praxe

Prečo som prišla - aktívnejšie pohybové aktivity mi prestali vyhovovať, psychika to "nebrala", nútila som sa do pohybu, ale vyvolávalo to skôr opačnú reakciu a hlavne nechuť. S vedomým pohybom ma v minulosti trošku zoznámil manžel. Skúsila som to už skôr (a práve u teba-pár hodín v Atriu) ale ma to nejako neoslovilo. No a potom som asi dozrela a začala pred 6 rokmi. Teraz to milujem : ) Čo ti dal Zdravý Pohyb :- vnútorný pokoj - FAKT ! - dýchanie, ktoré si uvedomujem (predtým dýchala automaticky, bez môjho pričinenia továrnička (myslím moje telo s celým zariadením), - prestala som fajčiť po 2 rokoch cvičenia a som presvedčená, že za to môže vedomý pohyb - od narodenia som veľmi empatická, to mi aj zostalo, ale, samo ma to udivuje, empatia pre mňa neznamená v súčasnosti aj preberanie zodpovednosti "za celé ľudstvo" - dosť ma to vyčerpávalo a niektorí ľudia to zneužívali - stres zvládam s nadhľadom - asi vnímam svet v širších súvislostiach a tak isto aj dýcham - fyzicky sa mi zmenilo telo. Aj keď som pribrala (asi to ide vekom) som pevná, pružná, zastabilizovaná.

Petra

It Management, 35.r

Evka/Inštuktorka je skvelá svojím individuálnym prístupom ! hodiny nikdy nie sú nudné, zakaždým sa učím niečomu novému a hlavne neustále naprávanie z jej strany mi dáva pocit, že jej vážne záleží na každom z nás, a že ju tá práca baví :)

Ján

1 rok praxe, 31.r

Prišiel som kvôli chrbtici a sedavému zamestananiu. Vedomý Pohyb mi pomohol zbaviť sa bolesti chrbta a uvoľniť telo aj myseľ. Na cvičenie chodím necelý rok, takže zatiaľ mám veľmi málo skúseností, ale z každej hodiny odchádzam oddcýhnutý, s vnútornou energiou a pokojom ;)

Dana 

30 r. 3 r. praxe

Prečo som prišla : Kvôli problémom s chrbticou. Čo Ti dal Zdravý Pohyb : Spevnilo sa mi svalstvo celého tela, zlepšilo držanie tela, stratila bolest chrbta :)

Každý človek v skupine prispieva svojím vedomím k rozvoju tohto cvičenia